Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie

Turniej mikołajkowy

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

W dniu 01.12.2014 r. w Hali Sportowej Częstochowa zorganizowaliśmy I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców z rocznika 2001 i młodszych o Puchar Prezesa Hali i Dyrektora Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie, szkoły realizującej Program Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.

W turnieju wzięło udział wiele szkół z terenu Miasta Częstochowy i okolicznych gmin.

Drużynowy system gry " każdy z każdym" został rozegrany na 3 boiskach hali sportowej. W przerwach między setami wystąpili MIKOŁAJE z SIEDEMNASTKI , zespół taneczny zumby oraz MICHAEL JACKSON.

I miejsce zajęła drużyna uczniów z LKPS Borowna - szkoły należącej do Akademii Siatkówki w Gimnazjum nr 17 , na miejscu II znalazła sie drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 31, a miejsce III - zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12.

Wszyscy uczestnicy turnieju wraz z opiekunami zostali obdarowani biletami na mecz Plus Ligi AZS Częstochowa z Jastrzębskim Węglem. Gratulujemy !

Organizatorem i pomysłodawcą turnieju był Trener S.O.S w Gimnazjum nr 17 WOJCIECH Pudo

Zdjęcia jak zawsze w Naszej GALERII

Stowarzyszenie - Siatkówka AZS 2020