Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie

Jasełka dla mieszkańców Zawodzia

Jasełka dla mieszkańców Naszej dzielnicy

W dniu 05.12.2014 r. Nasze Gimnazjum gościło Mieszkańców Dzielnicy Zawodzie Dąbie na uroczystej wigilii z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W spotkaniu opłatkowym uczestniczyli także Goście - Wiceprezydent Miasta Częstochowy, Radni Rady Miasta Częstochowy nowej kadencji, Naczelnicy Wydziałów Urzędu Miasta Częstochowy.

Organizatorką uroczystości była Rada Miasta Częstochowy - Pani Krystyna Stefańska.

W jasełkach bożonarodzeniowych wspaniale zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum nr 17, w nastrojowy czas kolędowania wprowadzili nas uczniowie Zespołu Szkól nr 15 . Wszyscy Goście przekazywali sobie wiele serdeczności z życzeniami miłości i wspaniałomyślności wobec innych a uroczystość stała się niepowtarzalnym wieczorem.

Zdjęcia jak zawsze w Naszej GALERII

Stowarzyszenie - Siatkówka AZS 2020