Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie

Twoje dane - Twoja sprawa 1

Twoje dane - Twoja sprawa

W związku z podejmowanymi działaniami w ramach VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Twoje dane - Twoja sprawa" 12 grudnia 2017 Gimnazjum 17 gościło 150 uczniów z 20 szkół na szkoleniu dotyczącym problematyki ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa oraz odpowiedzialności karnej w przypadku naruszenia prawa.

Szkolenie zorganizowały pani Magdalena Celeban - główny koordynator programu w Częstochowie oraz pani Marta Dobosz-Dudek - koordynator szkoły partnerskiej.

Zaproszeni goście, pani Justyna Brendzel oraz st. asp. Marcin Machnik zapoznali zebraną młodzież z tematyką zagrożeń związanych z nienależytą ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem w sieci

Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej GALERII

A prezentcję multimedialną na temat uzależnienia od telefonu możecie pobrać TUTAJ