Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22 czerwca 2018r. zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2017/2018.

Uroczystość obfitowała w wyróżnienia dla WYBITNYCH ABSOLWENTÓW, którzy otrzymali statuetki za osiągnięcia w nauce, były też oczywiście nagrody dla Naszych sportowców za osiągnięcia sportowe, nagrody książkowe za zajęcie wysokich miejsc i udział w wielu konkursach .

Uczniowie klas III przekazali też uroczyście sztandar swoim młodszym kolegom aby godnie reprezentowali naszą szkołę w przyszłym roku.

Wszyscy zostawili tu cząstkę siebie w pucharach, dyplomach, zdjęciach, albumach.

Wszystkim Wam dziękujemy za obecność w NASZYM życiu szkolnym, za zaangażowanie, trud i godne reprezentowanie " SIEDEMNASTKI " .

Przyjmijcie życzenia wszelkiej pomyślności w nowych szkołach, radości z wakacyjnego czasu, który niech cechuje się zawieraniem mądrych znajomości i odkrywaniem ciekawych miejsc i zachowaniem bezpieczeństwa.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy szkoły.

Zdjęcia z zakończenia jak zawsze w Naszej GALERII