x
ZOBACZ KONIECZNIE!

Dziennik elektroniczny

1% PODATKU
 


Kapitał Ludzki - Rozwiń Skrzydła

Statystyki odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

BIP
 

Biuletyn Informacji Publicznej Gimnazjum nr 17

KALENDARZ

Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie

Dzień nauczyciela 2018

Dzień nauczyciela 2018

Dnia 12.10.2018 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Święta Edukacji Narodowej zwanym potocznie Dniem Nauczyciela czyli. W tym dniu szczególnie uczniowie wyrażali swoją wdzięczność dla trudu jaki nasi nauczyciele wkładają w ich naukę i wychowanie.

Podczas apelu pani dyrektor wyróżniła nauczycieli wręczając nagrody za ich pracę a uczniowie jak to uczniowie nawet w święto nie dali nauczycielom spokoju organizując test wiedzy, który jak można było się domyśleć pedagodzy zdali celująco.

A akademię zakończyły występy taneczne naszych uczniów.

Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ