Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Regulamin "Absolwenta G 17"

Regulamin

W Gimnazjum nr 17 przyznawane są Statuetki dla uczniów klas III,II,I w kategoriach:

1. NAJLEPSZY ABSOLWENT SZKOŁY dla uczniów klas III " Najlepsza Siedemnastka" , "Najlepszy Siedemnasty" otrzymują uczniowie , którzy: uzyskali świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem, uzyskali najlepszy wynik w szkole z egzaminu zewnętrznego, zdobyli tytuły finalisty, laureata w konkursach co najmniej na szczeblu powiatowym, wykonywali prace społeczne na rzecz klasy, szkoły, środowiska, prezentowali kreatywną postawę pełną inicjatyw.

Statuetki dla wyróżniających się uczniów są przyznawane:

• 1. każdego roku szkolnego na zakończenie rocznych zajęć dydaktycznych

• 2. nauczyciele zgłaszają Laureatów do wyróżnień statuetkami, pisemnie w okresie 2 tygodni przed zakończeniem zajęć rocznych

• 3. Kapitułę Konkursową stanowią: Przewodniczący - nauczyciel bibliotekarz, dwaj powołani Nauczyciele, Dwaj powołani Uczniowie, przedstawiciel Rady Rodziców Gimnazjum nr 17.

• 4. Lista Laureatów wyróżnionych statuetkami jest publikowana na stronie internetowej szkoły, na tablicy ogłoszeniowej w szkole.

KARTA ZGŁOSZENIA KANDYDATA UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STATUETKĘ ABSOLWENTA, SPORTOWCA ROKU