Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Egzamin gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016 za nami

W dniach 18-20 kwietnia 2016 w Naszym gimnazjum jak we wszystkich gimnazjach w Polsce odbywał się tegoroczny egzamin gimnazjalny. Uczniowie Naszej szkoły zmagali się pierwszego dnia z zadaniami z historii i wos-u oraz języka polskiego. Drugi dzień to przedmioty ścisłe i matematyka, natomiast trzeci przeznaczony jest na języki obce.

Mimo wielkiego stresu Naszych uczniów nie opuszczał dobry humor i zadowoleni przystępowali do egzaminu i pozowali do wspólnych zdjęć. Z pewnością wyniki będą dla wszystkich pozytywne i pozwolą na dostanie się do wybranych szkół ponadgimnazjalnych.

Zdjęcia możecie obejrzeć TUTAJ

Filmiki przed egzaminem można obejrzeć TUTAJ

Egzamin gimnazjalny 2015

Egzamin gimnazjalny 2015 za nami

W dniach 21-23 kwietnia 2015 w Naszym gimnazjum jak we wszystkich gimnazjach w Polsce odbywał się tegoroczny egzamin gimnazjalny. Uczniowie Naszej szkoły zmagali się pierwszego dnia z zadaniami z historii i wos-u oraz języka polskiego. Drugi dzień to przedmioty ścisłe i matematyka, natomiast trzeci przeznaczony jest na języki obce.

Zdjęcia możecie obejrzeć TUTAJ

Egzamin gimnazjalny2014 oraz 2013

Egzamin gimnazjalny 2014 oraz 2013

Zakładka ta będzie ukazywała te wesołe chwile z przed egzaminu gimnazjalnego oraz zdjęcia Naszych uczniów na przestrzeni lat nauki w Naszym Gimnazjum.

Na początek prezentujemy zdjęcia rocznika który opuścił mury Naszej szkoły w zeszłym roku.

Kolejny rok 2014 i kolejni uczniowie piszą kolejny egzamin gimnazjalny. Wiele przez ten czas razem przeżyli chwil radosnych ale i tych mniej szczęśliwych. Niektórzy bardzo się zmienili, ale jedno jest pewne chwile spędzone w Naszej szkole zapamiętają na pewno bardzo długo.

Poniżej prezentujemy zdjęcia naszych tegorocznych absolwentów tuż przed egzaminem oraz prezentację pokazującą jak bardzo się zmienili (bądź nie) podczas nauki w Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie ZDJĘCIA

PREZENTACJA