Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Grono pedagogiczne 2017/2018

NAUCZYCIELE UCZĄCY W GIMNAZJUM NR 17

Lp Imię Nazwisko Przedmiot Sala

Adres e-mail

Ewa Blukacz - dyrektor Gimnazjum nr 17 . Prowadzenie i zarządzanie jednostką budżetową, reprezentowanie jej na zewnątrz,dokonywanie czynności prawnych i finansowych zgodnie z planem rzeczowo - finansowym placówki. Kierowanie szkołą w zakresie doboru kadr, nadzoru pedagogicznego.koordynator projektu ; projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pt: " Rozwiń skrzydła" na realizację zajęć pozaszkolnych, Beneficjent Programu rządowego Ministerstwa Sportu upowszechniającego rozwój sportowy uczniów w zakresie siatkówki.
Dyrektor
1 p. Izabella Paliwoda - koordynuje pracę zespołów nauczycielskich analizujących wyniki egzaminów zewnętrznych, egzaminów próbnych,badań diagnostycznych, badań wyników nauczania. Koordynator ewaluacji wewnętrznej pracy szkoły.
język polski 109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
2 p. Katarzyna Biel -przewodnicząca nauczycielskiego zespołu humanistycznego, organizator uroczystości szkolnych
język polski
3 p. Justyna Bartosik - koordynator pomocy psychologiczno - pedagogicznej w szkole,koordynator uczniowskich projektów edukacyjnych,  organizator imprez i uroczystości szkolnych, organizator kiermaszów szkolnych i konkursów czytelniczych

język polski

105

codziennie

8.00- 14.00

4 p. Marta Dobosz Dudek - koordynator Partnerskiego Projektu dla Szkól w ramach Projektu Comeniusa - " Mój świat, Twój świat, Nasz Świat". Organizator współpracy międzynarodowej szkół, organizator imprez i uroczystości szkolnych język angielski
110 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
5 p. Justyna Szymczyk -  organizator imprez i uroczystości szkolnych język angielski
209
6 p. Olga Kalinowska -  organizator imprez i uroczystości szkolnych
język niemiecki

106

7 p. Łukasz Rolek - organizator imprez i uroczystości szkolnych, opiekun sprzętu audiowizualnego szkoły. Twórca i opiekun strony www. szkoły. Zaangażowany w komunikowanie wyników egzaminów zewnętrznych- praca z kalkulatorem EWD, programem Excell. Rzecznik Praw Ucznia

WOS

106 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
8 p. Aneta Anzorge - organizator imprez i uroczystości szkolnych, opiekun zespołu redakcyjnego "Siedemnastka"

WOS

9 p.Anna Tukaj Jarosz -organizator imprez i uroczystości szkolnych, organizator wielu konkursów okazjonalnych, uroczystości szkolnych, opiekun LOP, Przewodnicząca Konkursów Przedmiotowych z biologii etatu rejonowego nieprzerwanie od 2008 roku Biologia 215 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
10 p. J. Strzyżewska organizator imprez i uroczystości szkolnych
Geografia
106
11 p. Renata Czerwińska -  organizator imprez i uroczystości szkolnych
Fizyka 208 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
12 p. Beata Grądys - zaangażowana w realizację programu " Szkoła bez przemocy'. "Szkoła z klasą", organizator imprez i uroczystości szkolnych, przewodnicząca nauczycielskiego zespołu matematycznego Matematyka
206 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
13 p. Anita Krzyczmonik - trener piłki siatkowej dziewcząt współpracująca z KS.Częstochowianka, organizator imprez sportowych, organizator obozów siatkarskich dziewcząt z Gimnazjum nr 17 Wychowanie fizyczne
14 p. Magdalena Ruszowska - organizator imprez sportowych, .organizator warsztatów i zajęć profilaktycznych dla uczniów szkoły, pomoc psychologiczno - pedagogiczna uczniom

Wychowanie fizyczne

wtorki 12.30-13.30,

środy 10.30-15.30,

czwartki 11.30-15.30

15 p. Wojciech Pudo - Trener II klasy piłki siatkowej , współpracujący z uczniami szkoły w KS Delic Pol Norwid, trener piłki siatkowej chłopców objętych programem szkoleniowym Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Gimnazjum nr 17.Organizator imprez sportowych i obozów siatkarskich dla chłopców Gimnazjum nr 17.
16 p. K. Matschay - organizator konkursów plastycznych ,opiekun estetyki korytarzy szkolnych opiekun chronologii wydarzeń z życia szkoły- prowadzi kronikę.
Plastyka
17 ksiądz Piotr Okulski - organizator imprez i uroczystości szkolnych ,organizator konkursów o tematyce biblijnej
p. D. Arabas

p.J. Jura