Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Projekt Europejskiego Funduszu Społecznego

„ Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic

w jakości usług edukacyjnych”

Celem realizowanego przez nas projektu jest poprawa wyników egzaminów zewnętrznych poprzez poprawienie oferty edukacyjnej naszej szkoły w zakresie nauczania języka polskiego, matematyki,chemii, informatyki, języka angielskiego na poziomie średnio rozszerzonym i rozszerzonym.Projekt uwzględnia udział bardzo dużej grupy uczniów naszej szkoły w proponowanych  zajęciach edukacyjnych w latach szkolnych  2011/ 212; 2012/ 2013. Zajęcia będą odbywać się w szkole i poza nią w salach laboratoryjnych przeznaczonych do tego typu zajęć np: Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie , Centrum Języków Europejskich, Politechnika Częstochowska, pod okiem wykwalifikowanych trenerów i nauczycieli. Uczniowie uczestniczący w zajęciach zostaną wyposażeni w sprzęt komputerowy i będą otrzymywali posiłek. Od sierpnia 2011 roku powstanie strona projektowa, na którą serdecznie zapraszamy  wszystkich uczniów i rodziców naszej szkoły ,którzy chcieliby pozyskiwać bieżące informacje o realizowanych zajęciach.