Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej andrzejkowy

TURNIEJ ANDRZEJKOWY

28.11.2014 - odbył się Turniej Andrzejkowy Piłki siatkowej Dziewcząt i Chłopców z udziałem uczniów Naszego Gimnazjum jako szkoły Koordynującej Program i uczniów Zespołu Szkół nr 15 , jako szkoły partnerskiej.

Uczniowie zostali podzieleni na 4 drużyny , które rozegrały ze sobą mecze towarzyskie w systemie " każdy z każdym" .

Zwycięscy otrzymali puchary, wyłonieni zawodnicy MVP pamiątkowe koszulki .

Najlepsi kibice , którzy COOLturalnie dopingowali zawodnikom, również otrzymali pamiątkowe koszulki .

Występ Naszych dziewcząt w zumbie znacząco uatrakcyjnił imprezę i wrażenia sportowe.

Zdjęcia z turnieju jak zawsze w Naszej GALERII

Profilaktyka przez sport - promocja szkoły

"PROFILAKTYKA PRZEZ SPORT" - PROMOCJA SZKOŁY

25.11.2014 r ruszyła inauguracja Programu na rzecz dzieci i młodzieży PROFILAKTYKA PRZEZ SPORT realizowanego przez Nasze Gimnazjum , współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Częstochowy.

W Gimnazjum nr 8 mieliśmy okazję zaprezentować Nasze stoisko szkolne obrazujące CENTRUM ANIMACJI REKREACYJNO - SPORTOWEJ W NASZYM GIMNAZJUM

Zdjęcia z prezentacji  jak zawsze w Naszej GALERII