Plac do treningu ulicznego

Plac do treningu ulicznego na terenie naszego gimnazjum

Przy Gimnazjum 17 na ul. Legionów powstał plac do treningu ulicznego – kalistenicznego, sprawnościowego i gimnastycznego z elementami do uprawiania parkour.

Zamontowano drabinki pionowe, ławki ukośne z drabinkami, drabinkę poziomą, drążki do podciągania i przeskoków, rurę do ,,pole dance”, kółka gimnastyczne, poręcze równoległe oraz drążek ,,żmijkę.” Plac do ćwiczeń pokryto syntetyczną nawierzchnią.

Zdjęcia jak zawsze w naszej GALERII

Plac zabaw otwarty

Plac zabaw dla najmłodszych na terenie naszego gimnazjum

Na terenie naszej szkoły został oddany do użytku plac zabaw dla najmłodszych. Jest to kolejna inwestycja po parku rekreacyjnym na terenie naszej szkoły, mamy nadzieję że niedługo pojawią się kolejne

Zdjęcia jaka zawsze w naszej GALERII

Park rekreacji na terenie szkoły gotowy

Staraniem Przewodniczącej Rady Dzielnicy Zawodzie Dąbie - Pani Krystyny Stefańskiej powstał park rekreacji na świeżym powietrzu na terenie naszego boiska szkolnego. 7 przyrządów aerobowych przypominających stepper, wioślarza, atlas do ćwiczeń ogólnodostępnych .

Na każdym widnieje instrukcja obsługi wiec korzystanie z nich nie powinno stanowić trudności.

Urządzenia te służą do rekreacji, wypoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Liczymy na kulturę osobistą korzystających i szanowanie sprzętu.

Zdjęcia z apelu jak zawsze w Naszej GALERII

Podziękowania dla p.M. Knysak

Podziękowania dla Pani Magdaleny Knysak

W dniu 02.10.2012 roku odbyła się wycieczka do Siedlca Janowskiego dla wszystkich uczniów klas I - ych. Uczniowie integrując się zespołowo zwiedzili rezerwat parkowy przy dworku Zygmunta Krasińskiego -poety polskiego romantyzmu, bramę Twardowskiego - ostatni ostaniec stanowiący wejście do lasów złotopotockich i Pustyni Siedleckiej. Z inicjatywą organizacji tej wycieczki wystąpiła Pani Magdalena Knysak - mama uczennicy naszej szkoły - Julki. Odbycie tej wycieczki było możliwe dzięki wsparciu finansowemu Pani M. Knysak za co serdecznie dziękujemy.

Przyjaciele szkoły

"Przyjaciele szkoły"

Dziękujemy Panom Jan Mszyca, Daniel Kaczorowski, Krzysztof Kołaciński za znakomitą kompozycję malarską czyli mural naścienny , wykonaną na budynku naszej sali gimnastycznej.Mural odzwierciedla nasze sportowe zainteresowania siatkówką i promuje nasze gimnazjum , które jest Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym - SOS.