x
ZOBACZ KONIECZNIE!

Dziennik elektroniczny

1% PODATKU
 


Kapitał Ludzki - Rozwiń Skrzydła

Statystyki odwiedzin

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

BIP
 

Biuletyn Informacji Publicznej Gimnazjum nr 17

KALENDARZ

Siatkarskie Ośrodki Szkolne 2012 – 2015

Siatkarskie Ośrodki Szkolne 2012 – 2015

W Warszawie podsumowano trzy pełne lata funkcjonowania Siatkarskich Ośrodków Szkolnych które są rezultatem wdrożonego w roku 2012 Programu Upowszechniania Sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej. Rozmawiano także o Akademiach Siatkarskich, które są bardzo ważnym elementem budowania szerokich podstaw Polskiej Siatkówki.

 

Cały artykuł można przeczytać TUTAJ


Kadra zachód

Powołania dla naszych uczniów do kadry

Dwaj uczniowie z Naszego Gimnazjum, Przemysław Kupka oraz Eryk Janelt zostało powołanych do Kadry Regionu Zachodniego na Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych im. Wiesława Gawłowskiego, który to odbędzie się w dniach 20-22 czerwca 2015r. na obiektach KWB Bełchatów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

 

 


Częstochowska " Siedemnastka" w I Ogólnopolskim Turnieju S.O.S w Andrychowie


Częstochowska "Siedemnastka" w I Ogólnopolskim Turnieju S.O.S. w Andrychowie

8 młodzieżowych drużyn siatkarskich z całego kraju, 11.04.2014 r wzięło udział w turnieju piłki siatkowej chłopców w Andrychowie.

Nasz Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie reprezentowali chłopcy z rocznika 2000, pod opieką Trenera WOJCIECHA Pudo, koordynatorów programu S.O.S- Trenera ADAMA Kowalskiego, JACKA Sitarka.

Nasi uczniowie to : BARTŁOMIEJ Głąb, RADOSŁAW Głab, RAFAŁ Bednarek,JAKUB Bartosiak, JAKUB Dąbrowski, KONRAD Lizura, PAWEŁ Dobrzyński, PATRYK Siejuk,Lukasz Nowakowski.

Zdjęcia z turnieju możecie zobaczyć w naszej GALERII

Trening z zawodnikami AZS-u


Trening z zawodnikami AZS-u

Dnia 10 kwietnia 2014 r. na treningu chłopców z rocznika 2000 częstochowskiego S.O.S. pojawili się siatkarze plusligowego AZS-u: Dawid Murek, Michał Bąkiewicz, Wojciech Kaźmierczak, Mariusz Marcyniak, Michał Kaczyński i Michał Kozłowski.

Oprócz uczniów Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie, w zajęciach uczestniczyli również kandydaci do przyszłorocznej grupy S.O.S.

Na początku treningu seniorzy opowiedzieli o swoich początkach z siatkówką i odpowiadali na pytania młodych adeptów. W dalszej części Michał Kaczyński poprowadził wspólną rozgrzewkę, po której AZS-iaki dobrali sobie partnerów do ćwiczeń, podczas których korygowali błędy techniczne młodzieży.

W ostatniej części każdy miał możliwość stanąć do przyjęcia zagrywki u boku Michała Bąkiewicza i Dawida Murka. Byli reprezentanci Polski starali się pomagać młodzieży w tym elemencie, jak również samemu nie dać się zaskoczyć asem serwisowym.

Trening odbył się z inicjatywy dyrektor Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie pani Beaty Zemła i prezesa AZS Częstochowa SSA pana Konrada Pakosza.

Dla przyszłych siatkarzy możliwość wspólnej pracy ze swoimi idolami była nagrodą za dotychczasowe postępy w treningach i z pewnością będzie doskonałą motywacją do jeszcze większych wysiłków na treningach.

Natomiast dla doświadczonych zawodników była to okazja do przypomnienia sobie jak sami stawiali pierwsze siatkarskie kroki i czym jest prawdziwa radość z treningów.

Zdjęcia z treningu możecie zobaczyć w naszej GALERII

Turniej S.O.S. kadetów

Turniej S.O.S kadetów

Turniej S.O.S kadetów rozegrany. W dniu 24.11.2013r. Nasi kadeci pod opieką Trenera Andrzeja Solskiego rozegrali mecz z Jastrzębiem Zdrojem.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w osobach: Kamil Wacek, Przemysław Lubczański, Dominik Gałązka, Szymon Bereza, Kamil Nowak, Miłosz Zemła, Adrian Sieradzki jak również obecni choć kontuzjowani Mateusz Kasprzyk, Szymon Karoń.

Rozegrane turnieje chłopców z rocznika 2000, 1999, 1998 przyczyniły się do wyłonienia tych , którzy będą nas reprezentować w II Regionalnym Turnieju Talentów S.O.S im. Wiesława Gawłowskiego w Wałbrzychu w dniach 2-3.12.2013 r. - Szymon Bereza, Miłosz Zemła, Jan Skórkowski.

Krótki filmik z turnieju możecie zobaczyć TUTAJ