Międzynarodowy Turniej Siatkarski w Będzinie

Wkroczyliśmy w drugi rok nauki w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym w Gimnazjum nr 17 im. H.Wagnera w Częstochowie z poczuciem , że inicjatywa ta jest potrzebna i i rozwija się z , każdym dniem lepiej.

Krok po kroku budujemy mocne fundamenty naszej dyscypliny , którą jest siatkówka. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie odnoszą takie znaczące sukcesy.

W niedzielę 15.09.2013 r. rozegrali Międzynarodowy Turniej Siatkarski w Będzinie, z drużynami z Chin z miejscowości Anshan z wynikiem 2 : 1 i mecz finałowy z drużyną z Bedzina 2 : 1.

Turniej zakończył się dla Nas zwycięstwem, II zajęłi zawodnicy z Chin , III drużyna z Będzina, IV Ostrawa Czechy.

Nasi uczniowie zaprezentowali doskonałą grę i dostarczyli wiele sportowych wrażeń. Drużynę reprezentowali : Szymon Bereza, Mateusz Kasprzyk, Adrian Sieradzki, Kamil Nowak, Kamil Wacek, Przemysław Lubczański, Mateusz Niedbała, Miłosz Zemła - który otrzymał statuetkę MVP turnieju!!!

Zdjęcia z turnieju możecie obejrzeć w naszej szkolnej GALERII

Filmy z turnieju możecie obejrzeć TUTAJ