I Turniej SOS naszych pierwszaków

I Turniej SOS naszych "pierwszaków"

26-27.10.2013 r. w hali na Zawodziu, w ramach rywalizacji pomiędzy Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi chłopców z rocznika 2000 r, odbył się I Turniej S.O.S w Częstochowie, w bieżącym roku szkolnym.

W zawodach uczestniczyło 5 zespołów -: Nasze Gimnazjum nr 17, gimnazjum z Będzina, Jastrzębia Zdroju, Rybnika, Konopisk.

W klasyfikacji końcowej Turnieju I miejsce zajęło gimnazjum z Jastrzębia Zdroju, II z Będzina, III z Rybnika.

Chociaż nasi uczniowie uplasowali się na IV miejscu, doskonale prezentowali się w grze.

Zwycięskie zespoły zostały wyróżnione pamiątkowymi statuetkami i medalami, wręczonymi przez Organizatorów : Koordynatora Makroregionu- p. Adama Kowalskiego, Koordynatora Wojewódzkiego - p. Jacka Sitarka, Dyrektora Gimnazjum nr 17 - p. Beatę Zemła.

Turniej przebiegał w sportowej atmosferze , wszyscy uczestnicy : Trenerzy , Zawodnicy, byli zadowoleni z możliwości konfrontacji z rówieśnikami i ze sprawnej organizacji turnieju.

Kolejne Turnieje S.O.S odbędą się u lidera rozgrywek - w Jastrzębiu Zdroju w dniach 16-17.11.2013 r. dla chłopców z rocznika 1999.

W dniu 24.11.2013 r w Częstochowie, w hali sportowej Norwid Częstochowa dla chłopaków z rocznika 1998 r.

Zapraszamy naszych wiernych kibiców i miłośników młodzieżowej siatkówki.

Zdjęcia z turnieju możecie obejrzeć w naszej szkolnej GALERII

Krótki filmik z turnieju możecie obejrzeć TUTAJ