x
ZOBACZ KONIECZNIE!

Dziennik elektroniczny

1% PODATKU
 


Kapitał Ludzki - Rozwiń Skrzydła

Statystyki odwiedzin

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

BIP
 

Biuletyn Informacji Publicznej Gimnazjum nr 17

KALENDARZ

Trening z zawodnikami AZS-u


Trening z zawodnikami AZS-u

Dnia 10 kwietnia 2014 r. na treningu chłopców z rocznika 2000 częstochowskiego S.O.S. pojawili się siatkarze plusligowego AZS-u: Dawid Murek, Michał Bąkiewicz, Wojciech Kaźmierczak, Mariusz Marcyniak, Michał Kaczyński i Michał Kozłowski.

Oprócz uczniów Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie, w zajęciach uczestniczyli również kandydaci do przyszłorocznej grupy S.O.S.

Na początku treningu seniorzy opowiedzieli o swoich początkach z siatkówką i odpowiadali na pytania młodych adeptów. W dalszej części Michał Kaczyński poprowadził wspólną rozgrzewkę, po której AZS-iaki dobrali sobie partnerów do ćwiczeń, podczas których korygowali błędy techniczne młodzieży.

W ostatniej części każdy miał możliwość stanąć do przyjęcia zagrywki u boku Michała Bąkiewicza i Dawida Murka. Byli reprezentanci Polski starali się pomagać młodzieży w tym elemencie, jak również samemu nie dać się zaskoczyć asem serwisowym.

Trening odbył się z inicjatywy dyrektor Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie pani Beaty Zemła i prezesa AZS Częstochowa SSA pana Konrada Pakosza.

Dla przyszłych siatkarzy możliwość wspólnej pracy ze swoimi idolami była nagrodą za dotychczasowe postępy w treningach i z pewnością będzie doskonałą motywacją do jeszcze większych wysiłków na treningach.

Natomiast dla doświadczonych zawodników była to okazja do przypomnienia sobie jak sami stawiali pierwsze siatkarskie kroki i czym jest prawdziwa radość z treningów.

Zdjęcia z treningu możecie zobaczyć w naszej GALERII