Wydarzenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych 1

Wydarzenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

Na stronie internetowej dla adeptów siatkówki mlodziezowasiatkowka.pl ukazała się kolejna porcja informacji na temat działalności SOS-ów.

Jak zwykle wiele cennych informacji dla młodych adeptów siatkówki. Co to jest SMASHBAL, Wiosenne emocje w Dębicy, oczywiście wiele informacji o działalności S.O.S -ów w całej Polsce i o turniejach rozgrywanych przez S.O.S.  oraz wiele wiele innych informacji

Wydarzenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

Jak zwykle wiele cennych informacji dla młodych adeptów siatkówki. Informacje na temat rozgrywanych turniejów S.O.S. a także jak zwykle ćwiczenia siatkarskie, przepisy gry oraz informacje na temat największych polskich gwiazd siatkówki oraz wiele wiele innych informacji

Biuletyn 7

Kolejne aktualności na stronie Młodzieżowej Siatkówki

W tym miesiącu na stronie internetowej szereg publikacji, które z pewnością zainteresują wszystkich szkoleniowców oraz sympatyków siatkówki.

Jak wyszkolić zdrowego siatkarza, co dzieje się w organizmie młodego zawodnika, który poddany jest dużemu stresowi, jakie cechy powinien posiadać wzorowy nauczyciel wychowania fizycznego według dzieci, te i wiele innych zagadnień znajdziecie na portalu mlodziezowasiatkowka.pl. Dodatkowo również relacje z Turniejów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Gorąco zapraszamy do lektury!

Kolejne aktualności na stronie Młodzieżowej Siatkówki

Warto zajrzeć bo można również odnaleźć informację o turnieju w Będzinie w którym brali udział nasi uczniowie a Miłosz Zemła został MVP turnieju.

Waldemar Wspaniały o SOS-ach I

Waldemar Wspaniały o SOS - ach

Waldemar Wspaniały wypowiada się na temat I roku działalności Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Wywiad przeprowadzony z szefem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych od strony PZPS możecie zobaczyć  TUTAJ