Nasi uczniowie na obozie SOS

Uczniowie Naszego Gimnazjum nr 17 - młodzi uzdolnieni siatkarze klas gimnazjalnych uczestniczyli w ogólnopolskim obozie szkoleniowym Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Kielnarowej k/ Rzeszowa.

Uczniowie " Siedemnastki" zostali wyselekcjonowani w czasie rozgrywek SOS uwieńczonych udanym czerwcowym finałem w Częstochowie.

Miłosz Zemła, Szymon Karoń, Paweł Półka, Sebastian Urbański, Michał Sitak, Jan Frej,Krzysztof Rykała, pod okiem wykwalifikowanych trenerów, koordynatorów, gości Marka Karbarza , Stanisława Gościniaka, Grzegorza Wagnera, szefa biura projektu - Marka Bykowskiego uczestniczyli w treningach funkcjonalnych.

Mistrzowie Świata i Mistrzowie olimpijscy organizowali zajęcia warsztatowe z zakresu anatomii ćwiczeń i funkcjonalności treningu.

Więcej materiałów dostępnych jest na stronie  mlodziezowasiatkowka.pl