Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Rajd Złoty Potok, Siedlec

Rajd do Złotego Potoku, Siedlca

W dniu 02.10.12 odbyła się wycieczka edukacyjna dla klas I. Inicjatorem wyprawy była p. Magdalena Knysak, która wsparła tą imprezę poprzez zapewnienie autokaru i przewodnika. Uczniowie zwiedzali dworek w Złotym Potoku, jaskinie, przeszli szlakiem turystycznym do Bramy Twardowskiego. Następnym punktem wyprawy była pustynia siedlecka.

Nadwyrężone siły uczestnicy rajdu wzmocnili przy ognisku jedząc pyszne kiełbaski.

Zdjęcia  jak zawsze znajdziecie w szkolnej GALERII

SKKT "Skałka"

SKKT PTTK "SKAŁKA

Młodzież Gimnazjum nr 17 od lat uczestniczy w wycieczkach, rajdach organizowanych przez nauczycieli szkoły. Uczniowie odkrywają nowe zakątki przyrody, integrują się w grupie, poprawiają kondycję fizyczną. Tradycją szkolnego koła SKKT "SKAŁKA" są marsze na orientację, których podsumowanie odbywa się w siedzibie naszego gimnazjum. Oto zdjęcia z wycieczek.

Rycerka Dolna

Rajd Piechura