Regulamin "Sportowca G 17"

Regulamin

W Gimnazjum nr 17 przyznawane są Statuetki dla uczniów klas III,II,I w kategoriach:

NAJLEPSZY SPORTOWIEC ROKU - dla uczniów klas III,II,I otrzymują uczniowie, którzy: odnosili wyniki sportowe we współzawodnictwie szkolnym, powiatowym, wojewódzkim, krajowym przejawiali zaangażowanie w życie sportowe, społeczne szkoły wkładali wysiłek w treningi sportowe prezentowali postawę sportową służącą promocji szkoły, Miasta Częstochowy.

Statuetki dla wyróżniających się uczniów są przyznawane:

• 1. każdego roku szkolnego na zakończenie rocznych zajęć dydaktycznych

• 2. nauczyciele zgłaszają Laureatów do wyróżnień statuetkami, pisemnie w okresie 2 tygodni przed zakończeniem zajęć rocznych

• 3. Kapitułę Konkursową stanowią: Przewodniczący - nauczyciel bibliotekarz, dwaj powołani Nauczyciele, Dwaj powołani Uczniowie, przedstawiciel Rady Rodziców Gimnazjum nr 17.

• 4. Lista Laureatów wyróżnionych statuetkami jest publikowana na stronie internetowej szkoły, na tablicy ogłoszeniowej w szkole.