Szkoła bez barier - wyjazd na basen

Uczestnicy projektu "Szkoła bez barier" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Inicjatyw Społecznych mają okazję uczestniczyć w cotygodniowych zajęciach na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie.

Uczniowie pod czujnym okiem instruktorki p. Anety Ostrowskiej szkolą swoje umiejętności pływackie.

Zajęcia odbywają się w soboty od godz.12.00 -13.30 i przewidziane są do maja 2015 roku.

Uczniowie nie ponoszą żadnych kosztów zajęć, zawozi i odbiera ich specjalny autokar. Dwunastka uczniów, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa w projekcie biorą również udział w treningach wschodnich sztuk walk prowadzonych przez instruktorów częstochowskiego klubu karate BUDO.

Na zajęciach tych uczniowie poznają również filozofię i historię karate.

Więcej informacji o karate BUDO znajdziemy na stronie http://www.kkbudo.pl/KarateKyokushin.htm.

Zdjęcia z basenu jak zawsze w Naszej GALERII