x
ZOBACZ KONIECZNIE!

Dziennik elektroniczny

1% PODATKU




 


Kapitał Ludzki - Rozwiń Skrzydła

Statystyki odwiedzin

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

BIP




 

Biuletyn Informacji Publicznej Gimnazjum nr 17

KALENDARZ

Sportowiec G17

Wybitni sportowcy Gimnazjum nr 17

 


Wyróżnienie statuetką "Najlepszy siatkarz 2015/2016"

 

 

Lp.


 

Imię Nazwisko


 

Klasa


1

Jakub Bartosiak

3a

2

Rafał Bednarek

3a

3

Jakub Dąbrowski

3a

4

Paweł Dobrzyński

3a

5

Bartłomiej Głąb

3a

6

Radosław Głąb

3a

7

Julia Kasprzyk

3a

8

Natalia Kupiec

3a

9

Wiktoria Ligudzińska

3a

10

Konrad Lizura

3a

11

Oskar Moroziuk

3a

12

Łukasz Nowakowski

3a

13

Patryk Sjeluk

3a

14

Dominik Teklak

3a

15

Jakub Duda

3a


Wyróżnienie statuetką "Najlepszy siatkarz 2014/2015"

 

 

Lp.


 

Imię Nazwisko


 

Klasa


1

Jan Skórkowski

zawodnik Młodej Ligi "Łuczniczka" Bydgoszcz

3a

2

Maciej Krysiak

zawodnik Exact Systems Norwid Częstochowa

3a

3

Jan Frej

zawodnik Exact Systems Norwid Częstochowa

3a

4

Konrad Kozieł

zawodnik Exact Systems Norwid Częstochowa

3a

5

Bartłomiej Zawalski

zawodnik Exact Systems Norwid Częstochowa

3a

6

Łukasz Kulej

zawodnik AZS 2020 Częstochowa

3a

7

Krzysztof Rykała

zawodnik AZS 2020 Częstochowa

3a

8

Paweł Tatar

zawodnik AZS 2020 Częstochowa

3a

9

Sebastian Urbański

zawodnik UMKS Kęty

3a

Wyróżnienie statuetką "Najlepszy siatkarz 2013/14

 

Lp.


 

Imię Nazwisko


 

Klasa


1

Szymon Bereza

zawodnik AZS 2020

Młoda Liga AZS Częstochowa

3a

2

Miłosz Zemła

zawodnik AZS 2020

Młoda Liga AZS Częstochowa

3a

3

Kamil Nowak

zawodnik AZS 2020

Młoda Liga AZS Częstochowa

3a

4

Kamil Wacek

3a

5

Przemysław Lubczański

3a

6

Szymon Karoń

3a

7

Jakub Skadorwa

3a

8

Adrian Sieradzki

3a

9

Mateusz Kasprzyk

3a

10

Jan Skórkowski

2a

11

Konrad Kozieł

2a

12

Maciej Krysiak

2a

13

Jan Frej

2a

14

Łukasz Kulej

2a

15

Krzysztof Rykała

2a

16

Michał Sitak

2a

17

Paweł Tatar

2a

18

Sebastian Urbański

2a

19

Bartłomiej Zawalski

2a

20

Bartłomiej Wojtowicz

2a

21

Rafał Bednarek

1a

22

Paweł Dobrzyński

1a

23

Jakub Dąbrowski

1a

24

Bartek Głąb

1a

25

Radek Głąb

1a

26

Dominik Teklak

1a

27

Konrad Lizura

1a

28

Łukasz Nowakowski

1a

Uczniowie Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera w Częstochowie DAWID WOCH oraz ŁUKASZ CIESIÓŁKA powołani do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale od roku szkolnego 2013/2014

 

Lp.


 

Imię Nazwisko


 

Klasa


1

Łukasz Dąbrowski

3a

2

Dawid Woch

uczeń SMS w Spale

3a

3

Mikołaj Szewczyk

3a

4

Piotr Florczyk

3a

5

Adrian Wosik

3a

6

Artur Lubaś

3a

7

Łukasz Ciesiółka

uczeń SMS w Spale

3a

8

Wiktor Banda

3a

9

Konrad Jarkiewicz

3a

10

Bartosz Fikier

3a

11

Mateusz Kasprzyk

2a

12

Szymon Karoń

2a

13

Miłosz Zemła

2a

14

Kamil Wacek

2a

15

Przemysław Lubczański

2a

16

Paweł Półka

2a

17

Adrian Sieradzki

2a

18

Oliwia Sieradzka

3a

19

Karolina Sowa

3a

20

Małgorzata Kubicka

3a

21

Agata Frątczak

3a

22

Natalia Szałajdewicz

3a

23

Martyna Bodziachowska

3a

24

Wiktoria Zemła

2a

25

Aleksandra Stefańska

2a

26

Karolina Kościanek

2a


Wyróżnienie statuetką "Najlepszy siatkarz 2011/2012"

 

Lp.


 

Imię Nazwisko


 

Klasa


1

Martyna Knysak

3a

2

Dominika Knysak

3a

3

Zuzanna Lipińska

3a

4

Justyna Kasprzyk

3a

5

Paulina Królak

3a

6

Katarzyna Maryniak

3a

7

Konga Ławniczak

3a

8

Adam Kubieniec

3a

9

Bartosz Konik

3a

10

Szymon Sobol

3a

11

Bartosz Suchański

3a

12

Aleksander Tomala

3a

13

Natalia Szałajdewicz

2a

14

Jadwiga Makles

2a

15

Oliwia Sieradzka

2a

16

Agata Frątczak

2a

17

Karolina Sowa

2a

18

Dawid Woch

2a

19

Łukasz Dąbrowski

2a

20

Piotr Florczyk

2a

21

Mikołaj Szewczyk

2a

22

Wiktoria Zemła

1a

23

Aleksandra Stefańska

1a

24

Karolina Kościanek

1a

25

Mateusz Kasprzyk

1a

26

Przemysław Lubczański

1a

27

Miłosz Zemła

1a

28

Adrian Sieradzki

1a

29

Szymon Karoń

1a

30

Paweł Półka

1a