x
ZOBACZ KONIECZNIE!

Dziennik elektroniczny

1% PODATKU
 


Kapitał Ludzki - Rozwiń Skrzydła

Statystyki odwiedzin

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

BIP
 

Biuletyn Informacji Publicznej Gimnazjum nr 17

KALENDARZ

Ruszaj po Euro

"RUSZAJ PO EURO" I miejsce naszych uczniów

11 czerwca 2013 zgłosiliśmy się do udziału w konkursie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego- realne odpowiedzi na realne potrzeby, rozgrywki Ruszaj Po Euro organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Celem konkursu było podniesienie wiedzy z zakresu funduszy europejskich oraz inwestycji realizowanych w województwie śląskim.

W części konkursu - niestandardowa forma nauki , "szkolni omnibusi"- Daniel Dłubak, Jadwiga Makles, Paulina Pietrzak zaprezentowali projekt "szpitala onkologicznego" w formacie 3D, który  zyskał duże uznanie jury.

Bardzo dobrze została oceniona część praktyczna konkursu - rozgrywki siatkarskie i tenis stołowy.

Zwycięzcami turnieju siatkarskiego bezapelacyjnie zostali nasi uczniowie : Wiktor Banda, Piotr Florczyk,Adrian Wosik , Miłosz Zemła, Konrad Jarkiewicz, Oliwia Sieradzka, Wiktoria Zemła, Agata Frątczak, Karolina Kościanek, Aleksandra Stefańska.

W turnieju tenisa stołowego wspaniale zaprezentowali się uczniowie Katarzyna Kasprzyk i Kamil Wacek.

W klasyfikacji ogólnej uplasowaliśmy się na I MIEJSCU W ROZGRYWKACH RUSZAJ PO EURO wygrywając nagrodę pieniężną 2000 złotych.

Dziękujemy uczestnikom, gratulujemy dużej wiedzy i umiejętności.

Cieszymy się , że poprzez realizowany w Naszej szkole projekt unijny zainteresowaliśmy Was tematyką unijną

Zdjęcia możecie obejrzeć w naszej GALERII