x
ZOBACZ KONIECZNIE!

Dziennik elektroniczny

1% PODATKU




 


Kapitał Ludzki - Rozwiń Skrzydła

Statystyki odwiedzin

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

BIP




 

Biuletyn Informacji Publicznej Gimnazjum nr 17

KALENDARZ

Wybitni absolwenci

Uczniowie, którzy ukończyli szkołę z wynikami - średniej ocen powyżej 5,1 oraz uzyskali bardzo dobry wynik egzaminu zewnętrznego

2015/16

Lp Absolwent Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera
1 Kinga Urbańska
2 Konrad Lizura
3 Dominik Teklak
4 Laura Sobieraj
5 Maryla Tatarowicz

2014/15

Lp Absolwent Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera
1 Jan Skórkowski
2 Mikołaj Jabłoński
3 Michał Sitak
4 Dominik Bryniak
5 Weronika Dudek
6 Sylwia Matysiak
7 Kamil Pietraszewski

 

2013/2014

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera
1
Bartosz Tomza
2
Wiktoria Zemła
3
Miłosz Zemła
4
Adam Trzyna
5
Dominik Gałązka
6 Aleksandra Stefańska
7 Karolina Dudkiewicz
8 Paulina Pietrzak
8 Krzysztof Czyż

2012/2013

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17 im. Huberta Wagnera
1
Natalia Szałajdewicz
2
Oliwia Sieradzka
3
Katarzyna Kasprzyk
4
Jadwiga Makles
5
Agata Frątczak
6 Izabella Klajn
7 Daniel Dłubak
8 Radosław Ciszek

2011/2012

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17
1
Martyna Knysak
2
Dominika Knysak
3
Paulina Królak
4
Adam Kubieniec
5
Bartosz Suchański
6 Marta Mermer
7 Maciej Leszczyski
8 Karolina Banasik
9 Stanisław Puchała

 

2010/2011

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17
1
Agnieszka Kluczna
2
Karolina Kluczna
3
Marta Służalec
4
Martyna Tatara
5
Kamila Koźmin
6 Sandra Kołodziej
7 Justyna Sikora
8 Bartosz Zieliński

 

2009/2010

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17
1
Mateusz Kluczny
2
Ines Kononiuk
3
Anna Szczerek
4
Sylwia Wojtyniak
5

Paulina Marek (średnia ocen 6.0)

 

 

 

2008/2009

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17
1
Konrad Śpiewak
2
Justyna Oziębała
3
Magdalena Pokora
4
Żaneta Teklak
5
Beata Zagórska

 

2007/2008

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17
1
Justyna Borowiecka
2
Karolina Borowiecka
3
Magdalena Dzianak
4
Katarzyna Gaładyk
5
Monika Pustelnik
6
Paweł Suchan
7
Piotr Szczepański
8 Olga Śpiewak
9 Paulina Zalas
10 Agnieszka Oziębała
11 Martyna Kołodziej
12 Magdalena Widera

2006/2007

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17
1
Krystian Bajor
2
Klaudia Jabłońska
3
Agnieszka Ślęzak
4
Paulina Żebrowska
5
Paweł Charciarek
6
Aleksandra Hejduk
7
Monika Stanisławska
8 Magdalena Walczyk

2005/2006

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17
1
Martyna Długołęcka
2
Marcin Stelmach
3
Wojciech Dziurkowski
4
Krzysztof Krawczyk
5
Mateusz Ledwoń
6
Lidia Tarnowska (Finalistka z języka polskiego
7
Artur Szulc (Finalista z języka polskiego)

2004/2005

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17
1
Tomasz Będkowski
2
Ewa Derda
3
Karolina Jabłońska
4
Roksana Kasperek
5
Piotr Klasiński
6
Elżbieta Przełożyńska
7
Katarzyna Szczerek
8
Paweł Panek
9
Monika Badora

2003/2004

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17
1
Justyna Caban
2
Anna Derlatka
3
Patryk Hochbaum
4
Kamil Kluczny
5
Paulina Kozieł
6
Kamila Kweczke
7
Katarzyna Małolepsza
8
Jadwiga Gruczka
9
Piotr Palutkiewicz
10
Katarzyna Wiśniewska
11 Monika Wrazidło
12 Marta Kotlarek
13
Paweł Kowalski
14 Tomasz Miśkiewicz
15 Agata Śniatek
16 Anna Biś
17 Katarzyna Brzozowska
18 Julia Kopyt
19 Katarzyna Sobieraj
20 Andżelika Szewczyk

 

2002/2003

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17
1
Damian Chrzuszcz
2
Anna Frankiewicz
3
Anna Majchrzak
4
Sara Maluchnik
5
Anna Migalska
6
Martyna Panek
7
Magdalena Baryś
8
Piotr Stanisław Madej
9
Jarosław Białas
10
Monika Bienias
11 Łukasz Janikowski
12 Sebastian Lechowicz
13
Marcin Ziemniak
14 Dorota Tomza

 

2001/2002

LP
Absolwent Gimnazjum nr 17
1
Magdalena Bajor
2
Jakub Kurek
3
Beata Lorenc
4
Katarzyna Tyła
5
Weronika Warońska
6
Marta Bukała
7
Joanna Czyż
8
Aleksandra Madejska
9
Monika Sitek
10
Joanna Skrzydlak
11 Agnieszka Śpiewak
12 Kamil Wiśniewski
13
Jakub Będkowski
14 Monika Kaczorek
15 Aneta Kalemba
16 Weronika Kawecka
17 Jakub Kopciński
18 Patrycja Pustelnik
19 Aneta Ruszkiewicz
20 Olga Zacharska
21 Sebastian Zając